Mbërrin trupi i major Tanushit në Tiranë

Mbërrin trupi i major Tanushit në Tiranë

15 May 2019 13:34

Trupi i major Klodian tanushit ka mbërritur në Tiranë para pak minutash.

Në aeroport ndodhen shefi i shtabi i FA, prindërit, bashkëshortja, djali, kolegë si dhe ministrja Olta Xhaçka.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme