LSI-së i firon një tjetër kandidat, kërkon mandatin në KQZ

LSI-së i firon një tjetër kandidat, kërkon mandatin në KQZ

23 April 2019 11:51

Vijojnë rrjedhjet nga radhët e LSI-së, ku një tjetër kandidat ka vendosur që të pranojë mandatin e deputetit.

Klajdi Qama ka dorëzuar sot formularin e dekriminalizimit pranë KQZ.

Pak ditë më parë morën mandatin e deputetit:

-Eugen Bojaxhi, LSI Berat

-Andi Përmeti, PD Korçë

-Erion Piciri, PD Tiranë

-Fatjona Dhimitri, PD Gjirokastër

– Nikolin Staka dhe Zef Shtjefni, të dy nga lista e PD-së për qarkun Shkodër

-Artur Roshi nga lista e PD-së për qarkun e Tiranës.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme