Sonte në Rubikon debat për pagën minimale

Sonte në Rubikon debat për pagën minimale

18 April 2019 14:59

Në Rubikon të KTV-së sonte do të debatohet për pagën minimale në Kosovë.

Sa duhet të jetë paga minimale në Kosovë?

Si të rregullohet kjo fushë?

Kush është për dhe kush kundër rritjes së pagës minimale?

Të ftuarit janë:

Skënder Reçica

Visar Ymeri

Berat Rukiqi

Petrit Balija

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme