Sonte në Rubikon Aida Dërguti

Sonte në Rubikon Aida Dërguti

17 April 2019 13:18

Në Rubikon sonte Aida Dërguti, deputete nga Partia Socialdemokrate.

Cili është opozitarizmi i PSD-së?

A ishte Dërguti pjesë e SHIK-ut?

Cila është e kaluara e saj gjatë luftës?

Çka me tensionet e vazhdueshme me ish kolegët e partisë?

A do ta lëshoj Dërgutin postin e nënkryetares së Kuvendit?

Si e vlerëson qeverinë Haradinaj?

A është e gatshme PSD për zgjedhje të parakohshme?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin. Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme