Sonte në Interaktiv, Glauk Konjufca

Sonte në Interaktiv, Glauk Konjufca

15 April 2019 21:47

Deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca është i ftuar sonte në Interaktiv.

Me të do të flasim për valën e re të mobilizimit të Vetëvendosjes kundër qeverisë Haradinaj dhe Presidentit Thaçi rreth dialogut me Serbinë.

Dhe, për “dëshminë” e Dardan Molliqajt se ka qenë pjesëtar i SHIK-ut në vitet 2000-2002.

Nga ora 23:20.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme