Tjetër kandidat i PD-së pritet të marrë mandatin, Bashën e “tradhton” edhe aleati

Tjetër kandidat i PD-së pritet të marrë mandatin, Bashën e “tradhton” edhe aleati

22 March 2019 10:51

Tjetër rrjedhje nga kandidatët e Partisë Demokratike.

Adriatik Alimadhi ka dorëzuar formularin e dekriminalizimit, duke i hapur kështu rrugë marrjes së mandatit të deputetit.

Kandidati i Vlorës pritet të futet në Kuvend ditët në vijim.

Alimadhi është ndër të tjera edhe kryetarë i Partisë Balli Kombëtarë, si dhe aleat i PD-së.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme