Moti nesër, temperatura do të arrijë në 16 gradë Celsius

Moti nesër, temperatura do të arrijë në 16 gradë Celsius

21 March 2019 21:32

Të premten do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-16 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të vazhdojë të shënojë vlera të rritura, mbi normalen.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi, por në pjesën perëndimore dhe veriperëndimore do të ketë masa edhe nga juglindja me shpejtësi 1-5m/s.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme