Sonte në Interaktiv, Shkumbin Demaliaj Foto ilustrim

Sonte në Interaktiv, Shkumbin Demaliaj

19 March 2019 21:30

I ftuar sonte në Interaktiv, është deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj.

Me të do të flasim për punësimet partiake, për lëkundjet në koalicionin qeveritar, punën e Kuvendit si dhe procesin gjyqësor për rastin e veteranëve të rrejshëm.

Biseda, në orën 23:20.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme