Sonte në Interaktiv, Melihate Tërmkolli

Sonte në Interaktiv, Melihate Tërmkolli

14 March 2019 22:52

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli është e ftuar sonte në Interaktiv.

Me të do të bisedohet për aktualitetin politik rreth dialogut, taksës si dhe zgjedhjeve të reja të pritshme në partinë e saj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme