Në Rubikon sonte Shpend Ahmeti

Në Rubikon sonte Shpend Ahmeti

14 March 2019 11:25

Sonte në Rubikon është i ftuar Shpend Ahmeti, bashkëkryesues i Ekipit Negociator, kryetar i PSD-së dhe i komunës së Prishtinës.

Cila është platforma për dialogun me Serbinë? Cila duhet të jetë përgjigjja ndaj kërkesave të Shteteve të Bashkuara dhe atyre të Bashkimit Evropian? A po kthehet edhe Ekipi Negociator kundër kryeministrit Haradinaj? Çka po ndodh me komunën e Prishtinës?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme