Haradinaj dhe Meta diskutojnë për temat e interesit kombëtar

Haradinaj dhe Meta diskutojnë për temat e interesit kombëtar

02 March 2019 16:10

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta me të cilin thotë të ketë biseduar për temat e interesit kombëtar.

“Besëlidhja e Lezhës frymëzim për ecjen tonë përpara. Bisedë e sinqertë me Presidentin Meta për temat e interesit kombëtar”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Në Lezhë sot është mbajtur një aktivitet me rastin e 575 vjetorin e Kuvendit të Lezhës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme