Sonte në Rubikon ministrat Lekaj e Tahiri

Sonte në Rubikon ministrat Lekaj e Tahiri

21 February 2019 16:09

Sonte në Rubikon të KTV-së dy ministrat Pal Lekaj dhe Abelard Tahiri do të flasin për punën e qeverisë.

A do të qëndrojë taksa?

A do të bindet kryeministri Haradinaj për pezullim të taksës?

A mund të ketë qeveri gjithëpërfshirëse?

Çka me dialogun?

Ku po gjen mbështetje presidenti Thaçi me idenë për korrigjimin e kufijve?

A po ndryshon imazhi i Kosovës në sytë e aleatëve?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme