Sonte në Rubikon debatohet për krizën qeveritare

Sonte në Rubikon debatohet për krizën qeveritare

19 February 2019 14:51

Në Rubikon sonte debat për krizën qeveritare dhe marrëdhëniet e Kosovës në raport me aleatët.

A mund të ndryshojë qëndrimi i kryeministrit në raport me taksën?

A ekziston mundësia e rrëzimit të qeverisë para se të ndodhin proceset e pritura?

Çka me marrëveshjen për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme