Sonte në Rubikon Dardan Molliqaj

Sonte në Rubikon Dardan Molliqaj

12 February 2019 13:22

Në Rubikon sonte Dardan Molliqaj, deputet i PSD-së.

Cili është rrëfimi i Molliqajt për akuzën që po i bëhet nga Glauk Konjufca?

A ishte Konjufca pjesëtar i SHIK-ut?

Cilat janë faktet?

Cila është fuqia e PSD-së?

Çka me dialogun?

Cila është puna e qeverisë Haradinaj?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme