Haradinaj “s’e di pse gjenerali amerikan anuloi vizitën”, thotë taksa mbetet Foto: Koha

Haradinaj “s’e di pse gjenerali amerikan anuloi vizitën”, thotë taksa mbetet

11 February 2019 15:26

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur rreth takimit të sotëm që kishte me gjithë krerët e shtetit. Tha se temë e diskutimit ka qenë vetëm platforma e dialogut.

Për anulimin e vizitës së gjeneralit amerikan Timothy Orr, që raportoi Koha.net, thotë se nuk e di arsyen pse e ka anuluar. 

LEXO EDHE: Për shkak të taksës, anulohet vizita e gjeneralit amerikan

LEXO EDHE: Ambasada e SHBA-së konfirmon anulimin e vizitës së gjeneralit amerikan

Ndërkaq, gjatë vizitës që sot pati në Pejë, në një kompani të prodhimeve të drurit, kur është pyetur për taksën, ka thënë se ajo qëndron.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Toni14/02/2019 15:32

Ju lutem gazeta Koha A ka mundesi mi then keti shokut me hap rruge e mos me izolo vendin se na pa Amerikan sikur nuk egzistojme,te ik shpejt te zhduket ky injorante.Po behen 20 vjet qe shkoni ne veri me Helikopter ,ku ishe ti ku der tashe, tu ka n'tek me bashku kosoven tashe,o daj na s'jemi kurrkushe per evropen po krejt kto qe kemi fal Amerikes, hap rruge dhe mos na prishe me American dhe mos merr popullin ne qafe Prano kerkesen e Thacit se ti po humb edhe Verion edhe Luginen e Prsheves Eshte momenti fundit me shpetu Luginen ndryshe mbas 3 vjet jesin veç kodrat dhe livadhet

Shto koment

Të ngjashme