Vdes gazetari Naim Haxhosaj

Vdes gazetari Naim Haxhosaj

23 January 2019 23:54

Ka vdekur gazetari Naim Haxhosaj, ish-korrespodent i Grupit Koha, për Deçan.

Miqtë e kanë kujtuar takimin e fundit me gazetarin Haxhosaj, që vdiq mbrëmjen e së mërkurës, sipas të gjitha gjasave nga një sulm kardiak.

Haxhosajn e ka kujtuar ish-kryetari i Deçanit tash deputet i AAK-së, Rasim Selmanaj, që kanë thënë se lajmi për vdekjen e gazetarit e ka tronditur.

“Të gjithë ne e bashkëndjejmë dhembjen për humbjen e mikut, bashkëpunëtorit e gazetarit Naim Haxhosaj. Ngushëllime familjes, farefisit dhe të gjithë atyre që e njohën e punuan bashkë me Naimin! Shpirti i tij u prehtë në paqe”, ka shkruar Selmanaj.

Grupi KOHA po ashtu i shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe bashkëpunëtorëve të Naim Haxhosajt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme