Sonte në Rubikon flet Isa Mustafa

Sonte në Rubikon flet Isa Mustafa

06 December 2018 15:01

Isa Mustafa, kryetar i LDK-së dhe ish-kryeministër i Kosovës, do të jetë i ftuar sot në Rubikon.

- Cila është fjala e fundit e Lidhjes Demokratike për dialogun me Serbinë?
- A ka mospajtime brenda LDK-së për procesin e dialogut?
- A ka marrëveshje me Vetëvendosjen?
- Cilat janë kushtet e LDK-së?
- Cka me iniciativën e PSD-së dhe Alternativës?
- Pse nuk janë subjekte legjitime, sipas Mustafës?
- Cka për partinë, zgjedhjet dhe udhëheqjen e saj?

Këto dhe shumë të tjera sonte në intervistën e ish-kryeministrit Mustafa.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme