Varrosen tre viktimat e aksidentit në Mramor

Varrosen tre viktimat e aksidentit në Mramor

18 November 2018 13:06

Janë varrosur tre anëtarët e familjes Shala që vdiqën në aksidentin e së premtes në magjistralen Prishtinë – Gjilan.

Fajtori i aksidentit me 4 viktima ende nuk dihet

Lamtumira e fundit iu dha sot Agron Shalës 22 vjeç, Osman Shalës 65 vjeç dhe Arife Shalës 88 vjeçe.

Nga aksidenti i ndodhur në Mramor të premten, vdiq edhe Elfete Rashiti që u varros të shtunën.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme