Çifti që protestoi në shesh kundër negociatave

Çifti që protestoi në shesh kundër negociatave

09 November 2018 21:14

Sot në pjesën qendrore të Expressit është zhvilluar bisedë me një “çift protestues”.

Shefki dhe Bahtije Maqedonci, janë burrë dhe grua, dhe dyshja së fundi u pa duke protestuar të vetëm kundër negociatave.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme