Sonte në Rubikon i ftuar Shpend Ahmeti

Sonte në Rubikon i ftuar Shpend Ahmeti

07 November 2018 13:47

Sonte në Rubikon do të jetë i ftuar kryetari i Komunës së Prishtinës dhe i PSD-së, Shpend Ahmeti.

Çka po ndodh në komunën e Prishtinës? Kush po qeverisë me të? Çka do të ndodhë me drejtorët e Vetëvendosjes në Prishtinë? Si i ndan kryetari Ahmeti drejtorët e kësaj partie? Cilat janë mundësitë e koalicionit me PDK-në? Çka për akuzat e Vetëvendosjes drejtuar Ahmetit? Me çka e sfidon Ahmeti ish liderin e tij, Albin Kurti?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin, kryetari i PSD-së dhe i Prishtinës, Shpend Ahmeti. Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme