Ish-kryeministrit Bajram Rexhepi i keqësohet gjendja shëndetësore

Ish-kryeministrit Bajram Rexhepi i keqësohet gjendja shëndetësore

17 prill 2017 23:44

Ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, është në gjendje të rëndë shëndetësore, për shkak të disa komplikimeve shëndetësore në organet vitale.

Burime të Veriu.info bëjnë të ditur se ish-kryetari i Mitrovicës është duke u trajtuar në QKUK, ku po merr trajtim intenziv nga mjekët.

Ndryshe, Bajram Rexhepi viteve të fundit është tërhequr krejtësisht nga politika dhe i është përkushtuar profesionit të tij prej kirurgu.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme