Në Rubikon sonte kryeministri Haradinaj

Në Rubikon sonte kryeministri Haradinaj

23 October 2018 14:02

Sonte në Rubikon të KTV-së i ftuar është kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Cilët janë hapat e ardhshëm që do të ndërmerren në kuadër të formimit të ushtrisë së Kosovës? Si do të vazhdojë dialogu me Serbinë? A është shmangur përfundimisht ideja e korrigjimit të kufijve? Çka me Luginën e Preshevës dhe punën e qeverisë Haradinaj?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin me fillim prej orës 20:00

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme