Seanca dëgjimore për Pjetër Nrecaj mbahet në spital të Gjakovës Foto: Ilustrim

Seanca dëgjimore për Pjetër Nrecaj mbahet në spital të Gjakovës

10 gusht 2018 12:00

KTV-ja njofton se seanca dëgjimore për të akuzuarin për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë, Pjetër Nrecaj, po zhvillohet në një spital në Gjakovë.

Ai është transferuar nga Instituti i Forenzikës në Prishtinë në një spital të Gjakovës.

Avokatja e tij i ka thënë KTV-së se gjendja e tij është stabilizuar, dhe vendimi për të do të merret sot.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme