Shkelzen Marku: Shteti dështoi ta mbrojë motrën time Foto: Ilustrim

Shkelzen Marku: Shteti dështoi ta mbrojë motrën time

10 gusht 2018 11:36

Shkelzen Marku, vëllai i Valbona Marku-Nrecaj, ka fajësuar shtetin për mos mbrojtjen e motrës së tij nga Pjetër Nrecaj.

Ditë më parë Pjetër Nrecaj vrau bashkëshorten e tij Valona Marku-Nrecaj dhe të bijën e tij nëntë vjeçare në Brekoc të Gjakovës, raporton KTV.

Shkelzen Marku ka thënë se disa herë e kanë njoftuar Policinë se Pjetër Nrecaj sillej me armë dhe kërcënime po Policia e shteti nuk kanë reaguar.

“Shteti ka dështuar t’i ofrojë ndihmë motrës sime, veç se janë shtetase të Shqipërisë.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme