Ronaldo nis me gol sezonin e ri të Ligës së Kampionëve

Ronaldo nis me gol sezonin e ri të Ligës së Kampionëve

13 shtator 2017 21:02

Cristiano Ronaldos i janë dashur vetëm 12 minuta në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve për të gjetur golin.

Ylli i Real Madridit shënoi ndaj Apoelit në xhiron e parë të Grupit H.

Portugezi shënoi pas asistimit të Gareth Balet dhe Reali po udhëheq 1 me 0.


Cristiano Ronaldo Goal vs APOEL (1-0) by wfproductions

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme