Barça i jep fund interesimit për Coutinhon

Barça i jep fund interesimit për Coutinhon

13 shtator 2017 15:24

Barcelona raportohet se ka vendosur t’i jap fund interesimit për mesfushorin e Liverpoolit, Philippe Coutinho.

Klubi anglez refuzoi tri oferta të majme nga Barça për brazilianin dhe me gjasë nuk do të bëjë ofertë në janar, siç është raportuar ditë më parë.

Në vend të Coutinhos, Barça ka kthyer vëmendjen kah mesfushori i Nices, Jean Michael Seri.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme