Vuthaj prezanton koleksionin e çantave në New York

Vuthaj prezanton koleksionin e çantave në New York

13 shtator 2017 20:15

Modelja e njohur Agnesa Vuthaj ka prezantuar koleksionin e saj më të ri të çantave në New York, me rastin e javës së modës.

Ish-miss Kosova është pjesë e kompanisë “Flying Solo” dhe prezantimi i çantave koleksionit pranverë verë 2018 është bërë në lokacionin e kësaj kompanie në New York.

Çantat ajo i ka prezantuar edhe në rrjetet sociale duke i reklamuar përmes disa modeleve të ndryshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme