Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu”

Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu”

13 shtator 2017 15:41

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe 2po2 kanë publikuar duetin e tyre të radhës.

“Ulu” titullohet kënga që bën sërish bashkë dajën me nipin.

Teksti dhe melodia është produkt i dy reperëve, ndërsa beati nga B.O Beats.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme