Tallje me çmimin e iPhone-it të ri “X”

Tallje me çmimin e iPhone-it të ri “X”

13 shtator 2017 11:05

Apple gjatë ditës së martë ka prezantuar telefonin iPhone X dhe shumë njerëz kanë mbetur të shtangur nga çmimi fillestar prej 1 mijë dollarëve.

I lansuar përkrah iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, “X”-i është tallur nëpër rrjetet sociale. Përveç çmimit dështimi për njohje të fytyrës nga kjo pajisje ka shtuar edhe më shumë talljet për të.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

© KOHA

Komentet

Uron13/09/2017 15:41

boll valla 1000$ qe jeni milionera mir po ata qe sjan??

Shto koment

Të ngjashme